У сантехніці Devit вдало поєднується все, що необхідно найвимогливішому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність. Изделия Devit виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій і використовують досягнення інноваційних технологій.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача з можливістю під'єднання до фільтра Snape 100847 виготовлена з високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний, висувний вилив із виносом на 25,8 см і призначена для встановлення на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкого шлангового під'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 27.88 см |
| Габарити (ВхГ) | 27.88 х 30.24 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 25.8 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Бокове розташування важеля Висувний вилив Максимальна витрата води за 3 барів: 10 л/хв Підходить для проточних водонагрівачів |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 292 ₴



