Кухонний змішувач серії Like від АМ.РМ із вбудованим каналом для питної води успішно поєднує в собі два в одному.
Завдяки прогресивній технології Fresh Boost під час обертання ручки на 90 градусів ви можете насолоджуватися чистою водою з фільтра. Якщо ж вам потрібна звичайна вода, змішувач керується звичним способом. Також конструкція, що поєднує в собі 2 в 1, заощаджує місце та надає кухні охайного вигляду без зайвих елементів.
Ультрамодний стиль змішувача — Dynamic Organic — це природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною. Максимальний комфорт: плавне обертання виливу в будь-якому напрямку забезпечує неперевершене задоволення від використання та зручність у роботі на кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Вага | 1.1 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 36.4 см |
| Габарити (ВхГ) | 36.4 х 20.4 см |
| Гарантія | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 20.4 см |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 376 ₴









