Трендовий дизайн від Damixa: унікальна форма виділяється серед одноманітних стандартних змішувачів.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач із під'єднанням до фільтра Merkur DX710730000 від Damixa, виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі із сатинованим покриттям і має поворотний вилив із виносом 20.2 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 1/2".
Завдяки прогресивній технології під час обертання ручки на 90 градусів ви можете насолоджуватися чистою водою з фільтра. Якщо ж вам потрібна звичайна вода, змішувач керується звичним способом. Також конструкція, що поєднує в собі 2 в 1, заощаджує місце та надає кухні охайного вигляду без зайвих елементів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Вага | 1.4 кг |
| Колір | Сатин |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 40 см |
| Габарити (ВхГ) | 40 x 20.9 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 20.2 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Хромована поверхня Металевий важіль |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Данія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 539 ₴








