Швейцарський концерн Franke є одним зі світових лідерів у виробництві кухонних мийок і аксесуарів. Понад 100 років компанія пропонує не тільки чудові продукти, а й індивідуальні рішення для складних завдань. Преміальні матеріали, інноваційна продукція й бездоганний дизайн — це лише деякі з причин, чому продукцію Franke можна побачити в мільйонах будинків у всьому світі.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач Orbit виготовлений із високоякісної латуні з покриттям бежевого кольору і має поворотний вилив із виносом на 22.5 см. Модель встановлюється на один отвір і обладнується шланговим приєднанням під діаметр 3/8".
Цей змішувач є європейським інноваційним продуктом. Він розроблений з урахуванням останніх європейських стандартів і забезпечує економне використання води. Змішувачі Orbit гарантують комфортну експлуатацію завдяки довгому носику та застосуванню аератора, що забезпечує ламінарний потік. Розбризкування води в процесі миття зведене до мінімуму.
Спеціальний картридж має проміжне положення, яке дає змогу відкрити воду на 35-40%, що дає змогу суттєво заощаджувати воду та робить процес миття комфортнішим. Якщо немає потреби у великому напорі води, досить перемістити ручку змішувача в проміжне положення та витрату води буде вдвічі меншою від максимального. Це положення можна легко відчути, переміщуючи ручку керування змішувачем.
М'який потік води без розбризкування став реальністю. Аератор на змішувачах Orbit не насичує воду повітрям, а забезпечує рівний пластинчастий потік води, який формується шарами без перемішування. Ламінарний потік води не розбризкується в разі потрапляння на посуд або продукти, а м'яко їх обтікає, що робить процес миття комфортним. Також усувається зайве розбризкування води на дні чаші мийки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 27 см |
| Габарити (ВхГ) | 21.45 x 27 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22,5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний економний картридж діаметром 35 мм із функцією EKO Ааератор, що забезпечує брак бризок (ламінарний потік води) Кут повороту 360 градусів Гнучкі шланги завдовжки 450 мм Діаметр монтажного отвору, мм: 35 |
| Країна реєстрації бренда | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 23 477 ₴



