Чеська компанія Imprese спочатку була заснована як підприємство, яке виробляло комплектуючі (корпуси змішувачів) для європейських виробників. Згодом, використовуючи накопичений досвід, компанія перейшла до виробництва продукції під власною торговою маркою.
В основу концепції продукції була закладена простота форм у поєднанні зі зручним і стильним дизайном, тому продукція компанії має чудовий вигляд в інтер'єрах будь-яких ванних і кухонних кімнат.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач Kampa 55285 від Imprese, виготовлений із високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору і має поворотний вилив із виносом 18.6 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21.9 см |
| Габарити (ВхГ) | 35.6 х 21.9 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 18.6 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Sedal 35 мм, Іспанія Підходить для проточних нагрівачів Довжина шлангів підведення води 45 см Бокове розташування важеля |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 14 168 ₴



