Врізний одноважільний кухонний змішувач Basis SLIN0484BL від Silver виготовлений із неіржавкої сталі, має поворотний рефлекторний вилив чорного кольору із середнім виносом 21 см.
Модель встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Вага | 1.6 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21 см |
| Габарити (ВхГ) | 30 х 21 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 21 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Металевий важіль Аератор U-подібний, рефлекторний вилив загальною довжиною 48.5 см Бічне розташування важеля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 371 ₴



