Двоважільний змішувач для кухні з під'єднанням питної води. Має два канали — для водопровідної та фільтрованої води, вбудований злив для фільтрованої води, монтаж на один отвір.
У комплекті до цього змішувача додається спеціальне кріплення — велика гайка. Монтаж не вимагає додаткових інструментів, а висота кріплення дає змогу легко та швидко встановити змішувач на будь-яку мийку.
Корпус змішувача Imprese виготовляється з латунного сплаву з вмістом міді не менш ніж 59%.
У комплекті до цього змішувача додається спеціальне кріплення — велика гайка. Монтаж не вимагає додаткових інструментів, а висота кріплення дає змогу легко та швидко встановити змішувач на будь-яку мийку.
Корпус змішувача Imprese виготовляється з латунного сплаву з вмістом міді не менш ніж 59%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 25 см |
| Габарити (ВхГ) | 34.9 х 25 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 23.8 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Витрачання води до 7 л/хв Підходить для проточних нагрівачів |
| Комплект постачання | Спеціальне кріплення Шланги підведення води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двоважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 495 ₴



