Данська компанія Damixa є провідним європейським виробником змішувачів і аксесуарів для санфаянсу. Компанія розташувала свої філії з виробництва змішувачів по всій Європі, зокрема на території Італії, Німеччини, а також Бельгії та Нідерландах. Майже третина всієї виробленої продукції експортується за кордон.
Змішувачі Damixa — це збір найкращих зразків сантехніки для раковин, ванн, душу та інших різновидів санфаянсу. За різноманітність змішувачів Damixa, їх ексклюзивність форм, функціональність, ергономіку відповідає спеціальний дизайнерський центр компанії.
Сотні тисяч покупців у всьому світі вже змогли оцінити високий рівень якості й ексклюзивний дизайн змішувачів і аксесуарів Damixa. Кожна модель компанії — це індивідуальний дизайн-проєкт. Характерними рисами дизайну даміксу є плавні лінії, привабливий зовнішній вигляд і комфорт у використанні. Строгий контроль за якістю продукції, що випускається, повністю унеможливлює потрапляння до споживача змішувачів або аксесуарів із браком або дефектами виробничого походження.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач із під'єднанням до фільтра 820700000 серії Origin Evo от Damixaвиготовлений із високоякісної латуні з покриттям блискучого та чорного кольору, має поворотний вилив з виносом 19 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Вага | 1.84 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 19 см |
| Габарити (ВхГ) | 37.3 х 19 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 19 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Бічне розташування важеля Керамічний кран-буса для перекривання питної води |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Данія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 25 038 ₴









