В основу концепції продукції іспанської компанії Ibergrif була закладена простота форм у поєднанні зі зручним і стильним дизайном. Строгий контроль якості дав змогу отримати сертифікати національного та міжнародного рівня на всю продукцію, що виробляється.
Змішувач для кухні Roma M14550 стане справжньою знахідкою для тих, хто шукає багатофункціональний кухонний сантехнічний пристрій. У цій моделі замість традиційного виливу використовується висувна лійка, під'єднана до корпусу за допомогою гнучкого шланга 1500 мм. Виріб виготовлений із латуні, що дає змогу витримувати температурні перепади, а завдяки верхньому хромованому сою надійно захищає основний матеріал від корозії. Як запірний клапан використовується керамічний картридж 40 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 18 см |
| Габарити (ВхГ) | 18 х 24 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 18 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 40 мм Тип кріплення: шпилька |
| Комплект постачання | Змішувач Гнучкі підводки для води Креплення Інструкція |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 031 ₴








