Компанія Domino виробляє величезну кількість змішувачів для кухні та ванної, а завдяки чітко обраному вектору розвитку та баченню технологічних інновацій, перетворює поточні віяння за допомогою сучасних розробок і елегантного дизайну.
Продукція від Domino є зразком балансу порівняно невисокої ціни та гарної якості.
Представлений тут двовентильний врізний кухонний змішувач DKF-209-103MA-Sharm від Domino, виготовлений із силуміну з хромованим покриттям і має поворотний, гнучкий вилив з виносом 17 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domino |
| Вага | 0.94 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23 см |
| Габарити (ВхГ) | 30 x 23 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 17 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний кран-букса Гнучкий вилив Два режими подавання води: душ і струмінь Металевий важіль Кріплення на гайці 2 шланги М10 х 1/2" завдовжки 45 см |
| Особливості | З режимом душ/строю |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двовентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311 ₴





