Матове сатинове покриття крана LOTTA 55400 має ефектний вигляд та не вимагає особливого догляду.
Корпус виробу виготовлений із міцного латунного сплаву, що забезпечує надійність усієї конструкції та стійкість до механічних пошкоджень.
Корпус виробу виготовлений із міцного латунного сплаву, що забезпечує надійність усієї конструкції та стійкість до механічних пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22 см |
| Габарити (ВхГ) | 29.8 х 22 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 19.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Підходить для проточних нагрівачів |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 512 ₴




