Компанія Domino виробляє величезну кількість змішувачів для кухні та ванної, а завдяки чітко обраному вектору розвитку та видаленню технологічних інновацій, перетворює поточні віяння за допомогою сучасних розроблень і елегантного дизайну.
Продукція від Domino є зразком балансу порівняно невисокої ціни та гарної якості.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач Prestige DPS-203S от Dominoвиготовлений із силуміну з хромованим покриттям і має поворотний вилив з виносом 18.5 см. Модель встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучких шлангів із діаметром під'єднання 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domino |
| Вага | 1.05 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 37 см |
| Габарити (ВхГ) | 37 x 22.1 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 18.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Корпус змішувача виготовлений методом лиття під тиском |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 308 ₴







