Компанія Domino виробляє величезну кількість змішувачів для кухні та ванної, а завдяки чітко обраному вектору розвитку та видаленню технологічних інновацій, перетворює поточні віяння за допомогою сучасних розроблень і елегантного дизайну.
Продукція від Domino є зразком балансу порівняно невисокої ціни та гарної якості.
Представлений тут двовентильний настінний кухонний змішувач DMF-029-M7117-SHARM от Dominoвиготовлений із силуміну з хромованим покриттям і має поворотний вилив з виносом 20 см. Модель встановлюється на два отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання з діаметром під'єднання 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domino |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Настінний |
| Висота змішувача | 19 см |
| Габарити (ВхГ) | 19 х 26 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | Немає |
| Длина излива | 20 см |
| Додаткові характеристики | Кран-букса Аератор Монтаж на 2 отвори за допомогою ексцентрикового під'єднання з діаметром під'єднання 1/2" |
| Способ монтажа | На 2 отвори |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двовентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Немає |
| Шланги під'єднання | Не потрібно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴





