Змішувачі від Hansgrohe — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення.
Продукція компанії — це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме вам.
Змішувачі Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу впродовж багатьох років.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач 31806000 серії Focus від Hansgrohe, виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і має поворотний вилив із виносом на 22 см. Модель встановлюється на один отвір за допомогою шлангового під'єднання під діаметр 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22 см |
| Габарити (ВхГ) | 22.9 х 22 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22 см |
| Додаткові характеристики | Звичайна струмінь підходить для проточних водонагрівачів Кут повороту виливу: 360° Витрата води 12 л/хв Керамічний вузол змішування Клас шуму: I Клас витрати води: A |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 033 ₴



