Змішувачі від італійської компанії Emmevi завоювали популярність у споживача надійністю, приємним дизайном і порівняно невисокою ціною виробів. З 1977 року компанія розташована на передньому краї виробництва кранів і змішувачів.
Знання та технічний досвід, накопичені за ці роки, дали змогу виробнику виробляти особливий дизайн для свого сектора ринку. Компанія домоглася гарних результатів у використанні кранів і змішувачів як у ванній, так і на кухні.
Представлений тут одновентильний кухонний врізний монокран під холодну воду BR12060 серії Deco від Emmevi, виготовлений із високоякісної латуні з покриттям бронзового кольору, і має поворотний вилив з виносом 18 см. Модель встановлюється на одне отвір, використовуючи гнучкий шланг для підведення води (купується окремо).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Вага | 0.97 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 18 см |
| Габарити (ВхГ) | 32 х 18 см |
| Гарантія | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 18 см |
| Додаткові характеристики | Кухонний одновентильний монокран під холодну воду |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одновентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Бронза |
| Шланги під'єднання | Купується окремо |
- Ціна: 11 519 ₴



