Одноважільний врізний кухонний змішувач NNBN3004 серії Юніор від Mixxen, виготовлений із високоякісного металу з хромованим покриттям і має поворотний U-подібний вилив з виносом на 25.3 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр G 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mixxen |
| Вага | 0.7 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 25.3 см |
| Габарити (ВхГ) | 14 x 25.3 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 25.3 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Фронтальне розташування важеля |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 498 ₴



