Надійні та гарні змішувачі для вашого дому
Високоякісні змішувачі виробника зі світовим ім'ям Ferro.
Пропоноване сантехнічне обладнання вироблене за сучасними технологіями, відповідно до сучасних вимог до якості, надійності та безпеки. Сантехнічне обладнання спроєктоване та вироблене, щоб працювати довго та надійно без додаткового обслуговування. Під час виробництва змішувачів використовуються сучасні технології, тільки якісні матеріали та міцні полімерні покриття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferro |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 10.9х24.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 24.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний регулятор Регулятор струменя M24x1 Гнучкі підводи G3/8 — M10x1 |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,20 ₴



