Італійська компанія Primera пропонує комплексні рішення для облаштування сучасної ванної кімнати та кухні. Продукція компанії містить повний спектр сантехнічного обладнання. Умивальники, ванни, змішувачі, душові кабіни, унітази, біде та меблі — тут є все для створення комфорту у вашій ванній і кухні.
Розроблені італійськими дизайнерами, колекції Primera привертають увагу гармонійним поєднанням елегантного дизайну, високої якості та функціональності.
Лаконічний дизайн виробів ідеально гармонує з інтер'єрами різних стилів, а використання сучасних матеріалів забезпечує продукції Primera гарну якість у доступній ціновій категорії.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача Smart 2604111 виготовлена з високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив з виносом 20.2 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Вага | 2.6 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 31.7 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 20.2 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Бокове розташування важеля |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 7 794 ₴



