Сантехнічна продукція від компанії Globus Lux — це якість, перевірена роками та завжди великий вибір моделей.
Компанія виробляє якісні змішувачі, душові системи та шланги для душу, а також різні товари для кухні та ванної кімнати.
Сучасне високоточне обладнання, ретельний контроль якості, використання європейських комплектуючих і якісних матеріалів (латунь, неіржавка сталь SUS 304), а також помірна ціна — все це дало змогу компанії завоювати собі одне з провідних місць на світовому ринку.
Змішувачі від Globus Lux вигідно відрізняються від своїх конкурентів низкою незаперечних переваг: використанням якісної латуні або неіржавкої сталі, якісним хромованим напиленням, посиленими гайками та ручками. Купуючи товари Globus Lux, ви можете тривалий час не замислюватися над сантехнікою в будинку, оскільки навіть через роки продукція матиме вигляд нової...
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач SUS-0888-1 від Globus Lux, виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі та має поворотний вилив з виносом на 25 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами під'єднання під діаметр 1/2" і має можливість під'єднання до фільтра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus Lux |
| Вага | 1.355 кг |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 30 см |
| Габарити (ВхГ) | 35 x 30 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 25 см |
| Додаткові характеристики | Комбіноване під'єднання Металеві важелі Система швидкого монтажу Неіржавка сталь марки SUS 304 |
| Комплект постачання | Шланги М10 х 1/2" — 3 шт Quick fitting 1/4"-1/2" (зовнішня різь) |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 14 677 ₴



