RJ — поширений бренд із широким асортиментом сантехнічних товарів, що дають змогу без проблем підібрати потрібну модель для ваших потреб. Змішувачі виготовляються зі сплаву латуні або з силуміну, що забезпечує додаткову надійність і мають хромоване покриття, що захищає від жорсткої води.
У продукції RJ поєднується все, що необхідно найвимогливішому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність.
Представлений тут одноважільний кухонний врізний монокран під одну воду RBZ333-9MN серії Rainbow від RJ, виготовлений із високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, і має поворотний вилив з виносом 21 см. Модель встановлюється на один отвір, використовуючи гнучкий шланг для підведення води (купується окремо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainbow |
| Вага | 0.448 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21 см |
| Габарити (ВхГ) | 30 х 21 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 21 см |
| Додаткові характеристики | Кухонний одновентильний монокран під одну воду |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги під'єднання | Купується окремо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 284 ₴



