Надійні та гарні змішувачі для вашого дому від компанії Silver.
Пропоноване сантехнічне обладнання вироблене за сучасними технологіями, відповідно до високих вимог до якості, надійності та безпеки. Змішувачі від Silver вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу впродовж багатьох років.
Представлений тут одноважільний кухонний змішувач серії Мартіна от Silverвиготовлений із високоякісної неіржавкої сталі з покриттям під граніт і має поворотний вилив із виносом 18 см. Модель комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Вага | 1.1 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 34.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 34.5 х 21 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 18 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Металевий важіль Аератор Neoperl |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал оздоблення | Граніт |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 645 ₴



