У сантехніці Devit вдало поєднується все, що необхідно найвимогливішому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність. Изделия Devit виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій і використовують досягнення інноваційних технологій.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача Up 56120 виготовлена з високоякісної латуні з покриттям матового сталевого кольору, має поворотний гнучкий вилив чорного кольору з виносом 21.5 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 3/4".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Вага | 1.8 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 49.1 х 21.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/4" |
| Длина излива | 21.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Гнучкий вилив Аератор Бокове розташування важеля |
| Комплект постачання | Змішувач Гнучка шлангова проводина |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 606 ₴



