Компанія EcoMix реалізує великий асортимент сантехнічної продукції, зокрема картриджні та буксові змішувачі та аксесуари в бюджетному або середньому ціновому сегменті, надаючи чудове співвідношення ціни та якості.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач E-GEZ-203SLR-BLACK виготовлений із силімутину з хромованим покриттям і має поворотний, гнучкий вилив чорного кольору зі стандартним виносом 20 см. Модель встановлюється на один отвір і під'єднується до водопроводу за допомогою шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoMix |
| Вага | 1.12 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Силумін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22,5 см |
| Габарити (ВхГ) | 29 x 22.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 20 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Гнучкий вилив Бічний розташування важеля Кут повороту виливу 360° Тип кріплення: гайка 2 шланги М10x1/2" завдовжки 40 см потрібен отвір під змішувач Ø 35 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272 ₴






