Чеська компанія Imprese спочатку була заснована як підприємство, яке виробляло комплектуючі (корпуси змішувачів) для європейських виробників. Згодом, використовуючи накопичений досвід, компанія перейшла до виробництва продукції під власною торговою маркою.
Основою виробництва стало використання як власних, вже розвинених, виробничих потужностей, так і тісна співпраця з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів). В основу концепції продукції була закладена простота форм у поєднанні зі зручним і стильним дизайном, тому продукція компанії має чудовий вигляд в інтер'єрах будь-яких ванних і кухонних кімнат.
Одноважільний врізний кухонний змішувач Loket 55230 від Imprese, виготовлений із латуні з покриттям блискучого кольору та має поворотний вилив з виносом на 20.4 см.
Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Вага | 1.9 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24 см |
| Габарити (ВхГ) | 40.2 х 24 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 20.4 см |
| Додаткові характеристики | Високий вилив Бічне розташування важеля Керамічний картридж Ø 35 мм Sedal Підходить для проточних нагрівачів |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 15 101 ₴



