В основу концепції продукції іспанської компанії Ibergrif була закладена простота форм у поєднанні зі зручним і стильним дизайном. Строгий контроль якості дав змогу отримати сертифікати національного та міжнародного рівня на всю продукцію, що виробляється.
Змішувач для кухні з висувним виливом Square M14522 стане справжньою знахідкою для тих, хто шукає багатофункціональний кухонний сантехнічний пристрій. У цій моделі замість традиційного виливу використовується висувна лійка, під'єднана до корпусу за допомогою гнучкого шланга 1500 мм. Виріб виготовлений із латуні, що дає змогу витримувати температурні перепади, а завдяки верхньому хромованому сою надійно захищає основний матеріал від корозії. Як запірний клапан використовується керамічний картридж 35 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 18 см |
| Габарити (ВхГ) | 18 х 23 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 19 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 35 мм Тип кріплення: шпилька |
| Комплект постачання | Змішувач Гнучкі підводки для води Креплення Інструкція |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 11 291 ₴






