Компанія Imprese під час комплектації своєї продукції використовує іспанські картриджі SEDAL класу А (міжнародний сертифікат ISO9001). Що гарантує якість продукції, точність регулювання струменя та температури води як за низького, так і за високого тиску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 5 см |
| Габарити (ВхГ) | 32.8 х 5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 22,2 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Sedal 35 мм Підходить для проточних нагрівачів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 626 ₴



