360° свободи в роботі на кухні. Завдяки своїм плавним контурам, мінімалістичному дизайну та легкій екстравагантності серія KLUDI L-INE стане Вашою перевагою No1 для витриманої "архітектурної" кухні. Ця серія подарує Вам простір і свободу для роботи, позаяк вилив змішувача може повертатися на 360°. Ідеально для поціновувачів вільного простору на кухні.
Змішувачі KLUDI — це бездоганна німецька якість, неповторний стиль і довговічність експлуатації. Вони мають хромове покриття, що перешкоджає розмноженню мікроорганізмів і корозії, а також зносостійкі керамічні картриджі, які обмежують витрату гарячої води та забезпечують м'якість ходу важеля. Під час виготовлення змішувачів використовуються вдосконалені технології, найновіші та найякісніші матеріали. Все це робить змішувачі KLUDI бездоганними.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kludi |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22 см |
| Габарити (ВхГ) | 30х22 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 21 см |
| Додаткові характеристики | Вилив змішувача може повертатися на 360° Зносостійкі керамічні картриджі |
| Комплект постачання | кріпильні елементи |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
- Ціна: 32 543 ₴



