Змішувачі від компанії Mixxen стануть незамінним аксесуаром для вашої кухні, і довго слугуватимуть, тішачи функціональністю й дизайном.
Виробник представлений на ринку України чудовими сантехнічними товарами, орієнтованими на широке коло споживачів. Виробництво основних елементів розташоване в Італії, Іспанії та промислово розвинених провінціях на півдні Китаю. Готові вироби проходять суворий контроль якості фахівцями компанії.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача з під'єднанням до фільтра MXIN0431 серії Гриф виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі, має високий поворотний вилив із виносом 24.1 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
Змішувач обладнується додатковим бічним вентилем для подавання відфільтрованої води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mixxen |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24.1 см |
| Габарити (ВхГ) | 34.2 х 24.1 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 24.1 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Бокове розташування основного важеля Додатковий вентиль для подавання відфільтрованої води Високий вилив повороту виливу 360° Можливість під'єднання до водопровідного фільтра |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 34 190 ₴



