Компанія EcoMix реалізує великий асортимент сантехнічної продукції, зокрема картриджні та буксові змішувачі й аксесуари в бюджетному або середньому ціновому сегменті, надаючи чудове співвідношення ціни та якості.
Представлений тут одноважільний настінний кухонний змішувач E-GEZ-104 виготовлений із силіміну з хромованим покриттям і має поворотний вилив з виносом на 25 см. Модель встановлюється на два отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoMix |
| Вага | 0.72 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Настінний |
| Висота змішувача | 27.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 12 x 27.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 25 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Тип монтажу: на 2 отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2" |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴






