Одноважільний настінний кухонний змішувач (KRP) Bayern-С040 от Kroner виготовлений із високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив завдовжки 21.3 смі встановлюється на два отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Вага | 1.01 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Настінний |
| Висота змішувача | 16 см |
| Габарити (ВхГ) | 16 х 28 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 28 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Монтаж на 2 отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2" |
| Комплект постачання | Змішувач Ексцентрики |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 978 ₴








