Змішувачі Damixa — це привабливе поєднання зовнішньої естетики та різноманітності можливостей. Концептуальний дизайн, багатофункціональність і найвища якість вихідних матеріалів — все те, що характеризує продукти Damixa.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | Хром |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 26.15 см |
| Габарити (ВхГ) | 22.4х26.15 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 23.6 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний регулятор Регульований аератор Обертання в трьох площинах |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Данія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Джойстик |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 267 ₴








