В основу концепції продукції іспанської компанії Ibergrif була закладена простота форм у поєднанні зі зручним і стильним дизайном. Строгий контроль якості дав змогу отримати сертифікати національного та міжнародного рівня на всю продукцію, що виробляється.
Настінний змішувач для кухні Roma M16250 зможете істотно розвантажити простір навколо мийки. Крім цього, спроститься догляд за робочою поверхнею, особливо в проміжку між стіною та мийкою. Корпус кухонного змішувача настінного виготовлений із латуні, що витримує будь-які температурні перепади, матеріал не схильний до корозії. Хромоване покриття надійно захищає кран від дрібних механічних пошкоджень і надає йому якусь елегантність. Як запірний клапан використовується керамічний картридж 40 мм. Перевага цього пристрою в тому, що можна швидко відкрити/закрити подавання й налаштувати оптимальну температуру води за допомогою однієї руки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Вага | 1.1 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Настінний |
| Висота змішувача | 16 см |
| Габарити (ВхГ) | 16 х 29 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | Немає |
| Длина излива | 21 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 40 мм Настінний монтаж на 2 отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2" |
| Комплект постачання | Змішувач Декоративна чаша Ексцентрики Інструкція |
| Способ монтажа | На 2 отвори |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Шланги | Немає |
| Шланги під'єднання | Не потрібно |
- Ціна: 12 791 ₴










