Прямі, майже квадратні лінії створюють спокусливий дизайн, який поєднується з більшістю сучасних тенденцій декору для кухонь і ванних кімнат. Міцна та стійка, що має стриману красу, серія Klip є однією з наших найпопулярніших колекцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genebre |
| Вага | 2.23 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21.2 см |
| Габарити (ВхГ) | 30.5 х 21.2 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 18.1 см |
| Комплект постачання | Гнучкі шланги для підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 899 ₴




