Сантехніка RAVAK — це унікальна чеська якість, яка поєднує в собі прекрасний дизайн, ергономічність і турботу про людину. Наш інтернет-магазин сантехніки представляє цей бренд для того, щоб усі охочі могли знайти все для ванної кімнати в одному місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23 см |
| Габарити (ВхГ) | 15х23 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 23 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Ø 35 мм |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 652 ₴



