Врізний одноважільний кухонний змішувач Basis SLIN0486BL від Silver виготовлений із неіржавкої сталі з покриттям чорного кольору, має поворотний вилив з виносом 19 см.
Модель встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 19 см |
| Габарити (ВхГ) | 34.7 х 19 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 19 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Металевий важіль Аератор U-подібний вилив Бокове розташування важеля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 754 ₴



