Високі стандарти якості є невіддільною частиною роботи під час виготовлення змішувачів іспанської компанії Genebre.
Представлений тут одноважільний врізний змішувач для кухні 61203 28 45 66 серії K8, виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і має поворотний вилив із виносом 20.1 см. Модель встановлюється на один отвір за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genebre |
| Вага | 1.1 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23.9 см |
| Габарити (ВхГ) | 28.2 х 23.9 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 20.1 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Ø40 мм Металевий важіль Поворотний вилив 360° Система швидкого монтажу Зносостійкий аератор Сплав ручки Zamak |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 942 ₴




