В основу концепції продукції іспанської компанії Ibergrif була закладена простота форм у поєднанні зі зручним і стильним дизайном. Строгий контроль якості дав змогу отримати сертифікати національного та міжнародного рівня на всю продукцію, що виробляється.
Змішувач для кухні M22112-1 з рефлекторним виливом стане знахідкою для тих, кого не влаштовують стандартні рішення з поворотним гусаком. Купивши кран, ви зможете спрямувати потік води в потрібному напрямку. Водночас не доведеться тримати вилив у руках: він зберігає задану форму завдяки специфічній внутрішній конструкції. Корпус виготовлений із латуні, що дає змогу витримувати перепади температури. Хромоване покриття захищає основний матеріал від корозії та пошкоджень, у такий спосіб надає елегантності зовнішньому вигляду змішувача. Вилив має силіконове червоне покриття. Запірний елемент — керамічний картридж діаметром 35 мм. Під'єднується до трубопроводу двома гнучкими підводками, які входять до комплекту разом із кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 37 см |
| Габарити (ВхГ) | 37 х 29 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 26 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 35 мм Гнучкий вилив (установка довільної висоти: від 28 до 44 см, виносу: від 15 до 35 см) Тип кріплення: шпилька |
| Комплект постачання | Змішувач Гнучкі підводки для води Креплення Інструкція |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Гнучкий Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 11 077 ₴











