Ця серія по-новому адаптує всім знайомий класичний стиль. Сьогодні ви можете привнести трохи бароко та елегантності вашій ванній кімнаті. Серія New Regent Classic — чудове та вишукане поєднання якості, гламуру та вінтажного стилю, який переносить нас у давні часи. Змішувачі в серії випускаються в хромованому та бронзовому покритті. Безсумнівно, це додасть варіативності в дизайні кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genebre |
| Вага | 2.56 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 26.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 31.5 х 26.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 24 см |
| Комплект постачання | Гнучкі шланги для підведення води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двовентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 415 ₴



