В основу концепції продукції іспанської компанії Ibergrif була закладена простота форм у поєднанні зі зручним і стильним дизайном. Строгий контроль якості дав змогу отримати сертифікати національного та міжнародного рівня на всю продукцію, що виробляється.
Змішувач для кухні Square M14822W вирізняється привабливим зовнішнім виглядом, завдяки білому кольору з хромованими вставками підійде практично до будь-якого інтер'єру. Корпус кухонного змішувача зроблений із латуні, який не піддається корозії, не виділяє шкідливих для людини речовин і добре витримує різкі температурні перепади. Як запірний клапан використовується керамічний картридж 35 мм. Перевага цього пристрою в тому, що можна швидко відкрити/закрити подавання й налаштувати оптимальну температуру води за допомогою однієї руки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Вага | 0.65 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 29 см |
| Габарити (ВхГ) | 29 х 19 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 17 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 35 мм Тип кріплення: шпилька |
| Комплект постачання | Змішувач Гнучкі підводки для води Креплення Інструкція |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 9 806 ₴










