Чеська компанія Imprese під час комплектації серії кухонних змішувачів Elanta використовує 35 мм іспанські картриджі Sedal, що гарантує якість продукції, точність регулювання струменя та температури води як за низького, так і за високого тиску.
Основні особливості:
- Керамічний картридж 35 мм від Sedal, Іспанія
- Витрата води до 7 літрів за хвилину
- Аератор від Neoperl, Німеччина
- Підходить для проточних нагрівачів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22 см |
| Габарити (ВхГ) | 34.6 x 22 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20.2 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 35 мм від Sedal, Іспанія Витрата води до 7 літрів на хвилину Аератор від Neoperl, Німеччина підходить для проточних нагрівачів |
| Комплект постачання | Шланги підведення води Спеціальне кріплення |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 941 ₴



