Надійні та гарні змішувачі для вашого дому від виробника зі світовими ім'ям Silver.
Пропоноване сантехнічне обладнання вироблене за сучасними технологіями, відповідно до високих вимог до якості, надійності та безпеки.
Змішувачі Silver вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу впродовж багатьох років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Силумін |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Настінний |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 27.5 см |
| Комплект постачання | Змішувач Ексцентрик |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двовентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 689 ₴



