Серія NRC (New Regent Classic) від іспанської компанії Genebre по-новому адаптує всім знайомий класичний стиль. Сьогодні ви можете привнести трохи бароко та елегантності вашій ванній кімнаті. Продукція серії NRC — це чудове та вишукане поєднання якості, гламуру та вінтажного стилю, який переносить нас у давні часи. Змішувачі в серії випускаються як у хромованому, так і в бронзовому покритті. Безсумнівно, це додасть варіативності в дизайні ванної кімнати.
Корпус і начинка двовентильного врізного кухонного змішувача NRC 68595 09 45 66 виготовлені з високоміцних сплавів, які відповідають європейським стандартам якості. Це дасть змогу насолоджуватися використанням змішувача впродовж довгих років. Модель має хромоване покриття й обладнується поворотним виливом завдовжки 24 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genebre |
| Вага | 2.38 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 26.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 31.5 х 26.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 24 см |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двовентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
- Ціна: 35 369 ₴




