Німецька компанія GROHE є найбільшим світовим виробником і постачальником сантехнічних виробів.
Якість, технології, дизайн і стійкість — це чотири цінності бренда, які демонструють прихильність GROHE до вдосконалення власних виробів.
GROHE встановлює дуже високі стандарти, щоб гарантувати, що щоразу, коли ви вмикаєте змішувач або приймаєте душ від GROHE, ви відчуєте всі переваги продуктів.
Представлена тут модель врізного одновентильного кухонного крана для фільтрованої води Mono 31724000 от GROHEвиготовлена з високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив, з виносом 22.4 смі призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 3/8". Кран обладнується круглим вентилем для подавання відфільтрованої води.
GROHE StarLight — блиск і зносостійкість покриттів.
Покриття, виготовлене за запатентованою технологією GROHE, забезпечує підвищену зносостійкість і діамантовий блиск.
Змішувачі GROHE і десятиліття потому матимуть такий самий чудовий вигляд, як і того дня, коли Ви купили змішувач. Секрет полягає в якості довговічного покриття, яке забезпечується технологією GROHE StarLight.
Крім підвищеної твердості, таке покриття також вирізняється десятиразовою стійкістю до подряпин, тому збереже свій первісний вигляд на весь термін експлуатації. Покриття виходить методом хімічного осадження з газової фази та випереджає хромоване за твердістю вп'ятеро, а за стійкістю до подряпин — у сто разів, завдяки особливому верхньому шару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Вага | 2.035 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22.4 см |
| Габарити (ВхГ) | 38.1 х 22.4 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22.4 см |
| Додаткові характеристики | Високий вилив Під'єднання до водопровідного фільтра Круглий вентиль 1/2" для подавання відфільтрованої води GROHE StarLight хромована поверхня Гнучка підводка |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одновентильний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Фірмові технології | GROHE ComfortHeight GROHE QuickFix GROHE SmoothTurn GROHE StarLight |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 43 392 ₴








