Смесители Vidima, поєднують у собі доступну ціну, високу якість і сучасний дизайн. Завдяки оптимальному набору споживчих якостей, різноманітності моделей і невисокій ціні Vidima стала популярною й успішною маркою.
Змішувач для миття торгової марки Vidima серії Seva-M обладнаний картриджем діаметром 40 мм із керамічними пластинами під один важіль змішування й регулювання холодної — гарячої води, обладнаний поворотним виливом завдовжки 200 мм із вбудованим аератором. До стандартної комплектації входять — дві ексцентричні муфти для настінного монтажу та два декоративні відбивачі. Стильний змішувач Seva-M2 оригінальної форми та дизайну — оптимальний варіант для умивальника, ним легко та зручно керувати, створить комфорт у щоденному користуванні, надійний і функціональний в експлуатації. Суцільно-литий корпус змішувача виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: хром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vidima |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Настінний |
| Висота змішувача | 13 см |
| Габарити (ВхГ) | 13 х 13 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 13 см |
| Додаткові характеристики | Обладнаний картриджем діаметром 40 мм із керамічними пластинами |
| Комплект постачання | кріпильні елементи |
| Країна реєстрації бренда | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
- Ціна: 21 537 ₴



