Змішувач для кухні торгової марки Formix серії Фортуна обладнана іспанським картриджем Sedal з керамічними пластинами під один важіль змішування й регулювання холодної — гарячої води. Одноважільний стильний змішувач Фортуна оптимальний варіант для кухні, ним легко та зручно керувати однією рукою, створить комфорт у щоденному користуванні, надійний і функціональний в експлуатації. Має поворотний дугоподібний вилив, обладнаний антистатичним аератором, з великим радіусом дії, що дає змогу його використовувати для мийок як з однією, так і двома чашами, де миється різноманітний посуд. Корпус змішувача виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: хром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formix |
| Вага | 1.5 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 20.7 см |
| Габарити (ВхГ) | 25.5х20.7 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20.7 см |
| Додаткові характеристики | Обладнаний іспанським картриджем Sedal з керамічними пластинами під один важіль змішування виливів, обладнаний антистатичним аератором, з великим радіусом дії |
| Комплект постачання | шланги для підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 086 ₴



