Змішувачі від компанії Mixxen стануть незамінним аксесуаром для вашої кухні, і довго слугуватимуть, тішачи функціональністю й дизайном.
Виробник представлений на ринку України чудовими сантехнічними товарами, орієнтованими на широке коло споживачів. Виробництво основних елементів розташоване в Італії, Іспанії та промислово розвинених провінціях на півдні Китаю. Готові вироби проходять суворий контроль якості фахівцями компанії.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача MXIN0441 серії Командор виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі, має високий поворотний, гнучкий вилив зі стандартним виносом 26 см чорного кольору, обладнаний фіксатором, і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
Змішувач має вбудований у гнучкий вилив дворежимну лійку з автоматичним перемикачем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mixxen |
| Вага | 2.1 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 26 см |
| Габарити (ВхГ) | 42.5 х 26 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 26 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Бокове розташування важеля Високий, гнучкий вилив зони повороту виливу 360° Дворежимна лійка (аератор/душовий струмінь) на гнучкому виливі з фіксатором З автоматичним приєднувачем |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 32 710 ₴



