Змішувачі від компанії Mixxen стануть незамінним аксесуаром для вашої кухні, і довго слугуватимуть, тішачи функціональністю й дизайном.
Виробник представлений на ринку України чудовими сантехнічними товарами, орієнтованими на широке коло споживачів. Виробництво основних елементів розташоване в Італії, Іспанії та промислово розвинених провінціях на півдні Китаю. Готові вироби проходять суворий контроль якості фахівцями компанії.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача MXIN0440BL серії Брітань виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі з покриттям виливу та корпусу чорного кольору, має високий поворотний вилив із виносом на 23.8 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
Змішувач обладнується дворежимною висувною лійкою з автоматичним перемикачем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mixxen |
| Вага | 2.1 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23.8 см |
| Габарити (ВхГ) | 47.6 х 23.8 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 23.8 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Бокове розташування важеля Високий вилив зони повороту виливу 360° Висувна дворежимна лійка аератор/душова струмінь З автоматичним приєднувачем |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Висувний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 29 873 ₴



