KLUDI ZENTA відповідає всім вимогам до сучасних змішувачів: у ній немає нічого зайвого, вона струнка, її контури чітко окреслені. Таємниця стрункості цієї кухонної серії в тому, що для створення її витончених форм у ній був використаний маленький картридж діамертом усього 25 мм. Високий. Ще вище. KLUDI ZENTA. Неважливо, чи хочете Ви наповнити каструлю, чи іншу ємність — з цим практичним змішувачем, який розміститься під будь-якими навісними шафками, все вийде з легкістю.
Змішувачі KLUDI — це бездоганна німецька якість, неповторний стиль і довговічність експлуатації. Вони мають хромове покриття, що перешкоджає розмноженню мікроорганізмів і корозії, а також зносостійкі керамічні картриджі, які обмежують витрату гарячої води та забезпечують м'якість ходу важеля. Під час виготовлення змішувачів використовуються вдосконалені технології, найновіші та найякісніші матеріали. Все це робить змішувачі KLUDI бездоганними.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kludi |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21 см |
| Габарити (ВхГ) | 22.8х21 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 19.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж |
| Комплект постачання | кріпильні елементи |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
- Ціна: 38 380 ₴



