Польська компанія Ferro є одним із найбільших виробників сантехніки в центрально-східній Європі. Підприємство вже 20 років виробляє високоякісну сантехніку під маркою Ferro, а також елементи опалювальних систем під власною маркою Weberman.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач One BFO4 від Ferro, виготовлений із високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору і має поворотний вилив з виносом 20.1 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferro |
| Вага | 0.89 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 20.1 см |
| Габарити (ВхГ) | 13.5 х 20.1 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 20.1 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор М24х1 Тип кріплення: гайка |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі швидкознімні |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 943 ₴



