Вперше модний дизайнерський змішувач у доступному сегменті: ультрамодний стиль Dynamic Organic — природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною.
Максимальний комфорт: плавне обертання повертного виливу в будь-якому напрямку забезпечує неперевершене задоволення від використання та зручність у роботі на кухні.
Ексклюзивне розроблення: спеціально спроєктований для АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дає змогу витримувати будь-які перепади тиску.
Розроблений з урахуванням ваших потреб та особливостей різних просторів. Високий вилив змішувача Like ідеально підійде для будь-якої мийки, допоможе вам із легкістю впоратися з такими завданнями, як-от наповнення великих ємностей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Вага | 2.5 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 42.3 см |
| Габарити (ВхГ) | 42.3 х 24.8 см |
| Гарантія | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 21.6 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Бічне розташування важеля З висувним виливом Гнучка підводка 3/8" |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Чорний хром |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 30 798 ₴









